AKCIE A NOVINKY NA E-MAIL

Privátna zóna

HP Renew

 

Produkty HP Renew

HP Renew Program ponúka kompletné portfólio produktov HP za bezkonkurenčné a atraktívne ceny. Záruka na produkty HP Renew je rovnaká ako na všetky nové produkty HP, no ich cena je podstatne nižšia.

Sme schopní ponúknuť najmodernejšie technológie z viac ako 80% produktového portfólia spoločnosti HP ponúkaného za posledných 12 mesiacov. Produkty Renew majú pôvod zo všetkých krajín Európy. Ich cena je nižšia, nakoľko sa jedná o produkty z nadbytočných skladových zásob, prebytkov z výroby HP alebo z výstavných modelov. Spoločnosť HP spustila program HP Renew pred viac ako 25 rokmi za účelom podpory predaja produktov, ktoré by inak nebolo možné predať počas ich doby životnosti. Produkty zaradené do HP Renew ponúka spoločnosť HP prostredníctvom HP Renew partnerov zákazníkom, pre ktorých je dôležitá kúpna cena produktu.

 

Pôvod HP Renew produktov

Produkty zaradené do HP ReNew programu pochádzajú najmä z nepredaných zásob tovaru zo skladov HP, od veľkých distribútorov, alebo boli krátkodobo využívané spoločnosťou HP na predvádzacie účely v rámci predvádzacích centier HP.

 

Proces ReManufakturizácie

Každý výrobok pochádzajúci z HP Renew programu nesie garanciu kvality spoločnosťou HP a je označený textom „Remanufactured by HP“ Pri procese ReManufakturizácie je každý výrobok dôkladne hardvérovo pretestovaný, má preinštalovaný operačný systém, skontrolované resp. doplnené príslušenstvo a je znovu zabalený do originálnej HP Renew škatule.

 

Lokalizácia HP Renew výrobkov

HP Renew svojim pôsobením zastrešuje celú Európu a ponúka zákazníkom aj výrobky, ktoré nikdy neboli priamo určené pre náš trh. Z tohto dôvodu môže byť klávesnica v inej ako slovenskej jazykovej lokalizácii.

 

Záruka a servis

Produkty pochádzajúce z HP Renew, ktoré sa bežne predávajú u nás, je možné záručne aj pozáručne servisovať v ktoromkoľvek autorizovanom servisnom stredisku HP. Záručná doba na produkty HP Renew predávané u nás je 24 mesiacov.

 

 

MyNotebook.sk Vám prináša originálne notebooky svetovej značky za bezkonkurenčné ceny. V ponuke máme notebooky a netbooky značky HP, tablety a tašky. Hľadáte notebooky a tablety špičkových značiek za bezkonkurenčné ceny?
Ste na správnom mieste. Na stránkach MyNotebook.sk nájdete všetky
notebooky, netbooky
a  tablety  od svetových výrobcov!  Ak by ste však nenašli  v našej ponuke tovar,  o  ktorý  máte  záujem,  kontaktujte  nás  e-mailom  info@mynotebook.sk  alebo  telefonicky
na číslo  0918 616 557
MyNotebook.sk nanajdete aj na Facebooku.
 

Copyright © 2011 - 2014. Notebooky (laptopy), netbooky, tablety, tašky. | Mynotebook.sk. Designed by Amicomp

 


 

Naši partneri:  Amishop.sk, Zlavavmeste.sk, Vodicak.sk, Bizuteri.sk.

Členov : 347
Obsah : 21
Počet zobrazení obsahu : 117287